Ваші бажання визначають наші можливості

+380 68 501-24-25

+380 66 831-86-10

Наша продукція

Лента ременная пиксель

Стрічка ремінна ММ14 піксель

Стрічка камуфляжна ММ 14, український піксель, виготовляється на жакардовому обладнанні шляхом переплетення забарвлених поліамідних ниток. Стрічка ремінна піксель ММ 14 добре гармонує практично з усіма використовуваними тканинами. Вона не вицвітає під впливом сонячних променів і має відмінну стійкість до стирання. Стрічки ремінні поліамідні в камуфляжі ММ14 виробляються в чотирьох основних ширинах: 25мм, 30мм, 40мм і […]

Докладніше
Лента ременная полиамидная

Поліамідні ремінні стрічки

Поліамідні ремінні стрічки відрізняються досить високою міцністю, підвищеною стійкістю до зносу, а також стійкістю до впливів зовнішнього середовища. Тому поліамідні ремінні стрічки знайшли широке застосування при пошитті військової амуніції. Для виробництва бронежилетів, рюкзаків, сумок, підсумків, РРТЗ (ремінь розвантажувальний тактичний захисний), спальних мішків, брючних ременів і т.д. застосовуються поліамідні ремінні стрічки, шириною 20, 25, 30, 40 […]

Докладніше
PPen

Поліпропіленові ремінні стрічки

Поліпропіленові ремінні стрічки, на відміну від поліамідних стрічок, мають значно меншу міцність.

Докладніше
Ленты ременные полиэфирные

Поліефірні ремінні стрічки

Поліефірні ремінні стрічки виготовляються в основному з високоміцних поліефірних ниток. Основні переваги поліефірних ремінних стрічок полягають у високій зносостійкості і мінімальному водопоглинанні. Це дозволяє стрічкам не втрачати міцність при намоканні. Поліефірні ремінні стрічки знайшли широке застосування при виробництві страхувальних поясів (промисловий альпінізм), важких вантажопідйомних строп і т.п.

Докладніше
Ленты окантовочные

Стрічки окантовувальні

Стрічки окантовувальні виготовляються з різних видів матеріалів: поліпропілен, поліефір або поліамід.

Докладніше
Ленты для страховочных систем

Стрічки для страхувальних систем

Стрічки для страхувальних систем виготовляються виключно з високоміцних поліамідних або поліефірних ниток, що надає стрічкам підвищену стійкість до зношування і відмінну стійкість до впливів навколишнього середовища. Особливість стрічок для страхувальних систем це легкість і м’якість при досить високих показниках міцності

Докладніше
Ленты эластичные

Стрічки еластичні (резинки)

Стрічки еластичні (резинки) виготовляються в основному з поліефірних (поліестерових) або поліамідних (нейлонових) ниток. Основою для еластичних стрічок служить латексна нитка, яка і надає стрічці еластичність.

Докладніше

Стрічки національні, оздоблювальні

Національні стрічки виробляються з поліефірних та/або люрексових ниток, репсового переплетення. Даний вид переплетення надає стрічкам гарний зовнішній вигляд і високу щільність.

Докладніше
Канты

Кант

Кант –  ткана стрічка полотняного переплетення, з одного краю якої є потовщення у вигляді шнурка. Виготовляється кант переважно з поліефірних ниток, але можливі різні варіації складу сировини.

Докладніше

Матрацна стрічка

Матрацні стрічки призначені для окантовування країв матраців, ковдр, наматрацників, пледів і подушок. Матрацну стрічку ще називають кант матрацний.

Докладніше