Ваші бажання визначають наші можливості

+380 68 501-24-25

+380 66 831-86-10

Які види стрічок пропонує компанія виробник RELAST

Стрічка ремінна ММ14 піксель.

Універсальна високоміцна стрічка для найвимогливіших застосувань. Ця стрічка виготовляється з поліаміду (нейлону) і відрізняється підвищеною стійкістю до розриву, стирання та дії хімічних речовин. Вона знаходить широке застосування в автомобільній, меблевій та інших галузях промисловості. Візерунок у вигляді пікселів надає їй сучасний та стильний вигляд. Стрічка доступна в широкому діапазоні кольорів, що дозволяє гармонійно інтегрувати її в будь-який дизайн.

Поліамідні ремінні стрічки.

Надійні та довговічні стрічки, виготовлені з високоякісного поліаміду (нейлону). Вони відзначаються високою міцністю, стійкістю до розтягування, стирання та впливу хімічних речовин. Поліамідні ремінні стрічки ідеально підходять для виробництва ременів, стропів, упряжі та інших виробів, де необхідна надійність і довговічність. Ці стрічки представлені в широкому діапазоні ширини, кольорів та візерунків, що дає можливість підібрати оптимальний варіант для будь-якого застосування.

Поліпропіленові ремінні стрічки.

Міцні та довговічні стрічки з поліпропілену, що відрізняються стійкістю до ультрафіолетового випромінювання та впливу вологи. Вони відмінно підходять для виготовлення ременів, стрічок, мотузок та інших виробів, що експлуатуються під впливом навколишнього середовища. Поліпропіленові стрічки мають відмінні технічні характеристики, доступні в широкому діапазоні ширини, кольорів та фактур, що дозволяє задовольнити потреби навіть найвибагливіших замовників.

Поліефірні ремінні стрічки.

Високоміцні та зносостійкі стрічки, виготовлені з поліефірних волокон. Вони відрізняються підвищеною міцністю на розрив, стійкістю до стирання та дії хімічних речовин. Поліефірні стрічки знаходять широке застосування в автомобільній, меблевій, текстильній та інших галузях промисловості. Ці стрічки доступні в широкому діапазоні ширини, кольорів та фактур, що дозволяє підібрати оптимальне рішення для будь-якого виробу.

Стрічки окантовувальні.

Високоякісні стрічки, що застосовуються для обробки й оздоблення текстильних, шкіряних та інших виробів. Вони надають виробам охайний і привабливий вигляд, підкреслюючи їх дизайн та підвищуючи естетичну цінність. Окантовувальні стрічки представлені в різноманітних кольорах, ширині та фактурах, що дозволяє гармонійно інтегрувати їх в будь-який дизайн. Ці стрічки виготовляються з високоякісних матеріалів, забезпечуючи тривалий термін експлуатації.

Стрічки для страхувальних систем.

Спеціалізовані стрічки, розроблені для використання в страхувальних системах, наприклад, у альпінізмі, парашутному спорті та інших видах діяльності, де необхідна надійність і безпека. Ці стрічки виготовляються з високоміцних синтетичних матеріалів, таких як поліамід (нейлон) або поліестер, і відрізняються високою міцністю на розрив, стійкістю до стирання та відмінними динамічними характеристиками. Вони забезпечують надійний захист у критичних ситуаціях та відповідають суворим стандартам безпеки.

Стрічки еластичні (резинки).

Високоякісні еластичні стрічки, виготовлені з натурального або синтетичного каучуку. Вони відрізняються підвищеною розтяжністю, повертаючись до початкового стану після деформації. Еластичні стрічки (резинки) широко застосовуються у виробництві одягу, взуття, білизни, аксесуарів та інших виробів, де необхідна забезпечення комфорту та гнучкості. Ці стрічки представлені в різноманітних кольорах, ширині та ступені еластичності, що дозволяє підібрати оптимальне рішення для будь-якого застосування.