Ваші бажання визначають наші можливості

+380 68 501-24-25

+380 66 831-86-10

Український піксель – тканина майбутнього

Сучасний світ диктує нові стандарти якості та функціональності. Одним з трендів останнього часу стає використання передових технологій у виробництві екіпіровки та спорядження. Стрічка ремінна ММ14 піксель від бренду RELAST якнайкраще відповідає цим вимогам.

Стрічка камуфляжна ММ14 – український піксель, виготовлений на жакардовому обладнанні шляхом переплетення забарвлених поліамідних ниток. Така технологія дозволяє отримати міцну, довговічну та високоестетичну тканину.

Особливості стрічки ремінної піксель ММ14:

Унікальний дизайн
Український піксельний камуфляж відрізняється від усім відомих традиційних зразків. Мікро-малюнок надає тканині високу маскувальну здатність та естетичну привабливість. Стрічка гармонійно поєднується з більшістю використовуваних матеріалів, доповнюючи їх урбаністичним та мілітарним стилем.

Підвищена міцність
Поєднання поліаміду та жакардового плетіння забезпечує стрічці ремінній ММ14 піксель надзвичайну міцність та стійкість до механічних пошкоджень. Вона не розтягується, не втрачає форми навіть при тривалому носінні та активному використанні.

Стійкість до зовнішніх впливів
Стрічка камуфляжна ММ14 не вицвітає під впливом сонячних променів, а також стійка до розривів, стирання та інших зовнішніх чинників. Вона зберігає свій первинний вигляд протягом тривалого часу, що значно подовжує термін експлуатації виробів.

Різноманітність розмірів
Для зручності використання стрічки ремінні поліамідні в камуфляжі ММ14 виробляються в чотирьох основних ширинах: 25мм, 30мм, 40мм і 50мм. Це дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-яких виробів – від туристичних рюкзаків до військової амуніції.

Український піксельний камуфляж ММ14 від RELAST – це не просто стрічка, а справжній функціональний та естетичний елемент екіпіровки нового покоління. Її надійність, довговічність та унікальний дизайн роблять її незамінною для виробників найрізноманітніших товарів – від одягу до туристичного спорядження. Стрічка ремінна піксель ММ14 – це стиль, поєднаний з українським характером.