Ваші бажання визначають наші можливості

+380 68 501-24-25

+380 66 831-86-10

Переваги поліефірних ремінних стрічок від RELAST

Переваги та характеристики поліефірних ремінних стрічок RELAST, які роблять їх привабливими для замовників:

Висока хімічна стійкість
Поліефірні волокна, з яких виготовляють стрічки RELAST, мають відмінну стійкість до впливу різноманітних хімічних речовин – кислот, лугів, розчинників тощо. Це дозволяє використовувати ці стрічки в агресивних середовищах, наприклад, в хімічній промисловості, переробці пластмас, фарбуванні тощо, не побоюючись їх передчасного зносу.

Стійкість до ультрафіолету
Поліефірні стрічки RELAST демонструють високу стійкість до дії ультрафіолетового випромінювання. Вони не втрачають своїх властивостей при тривалому перебуванні під відкритим сонцем, що дозволяє використовувати їх на вулиці без загрози руйнування.

Морозостійкість
Поліефірні волокна зберігають свою міцність та гнучкість навіть при дуже низьких температурах. Стрічки RELAST здатні працювати в умовах суворих морозів без ризику розтріскування чи втрати функціональності.

Стійкість до перепадів температур
Поліефірні стрічки добре переносять різкі перепади температур, що трапляються, наприклад, у гарячих цехах металургії чи холодильних камерах. Їх експлуатаційні характеристики залишаються стабільними навіть за таких складних умов.

Легкість та гнучкість
Порівняно з іншими типами ремінних стрічок, поліефірні вироби RELAST вирізняються меншою вагою та підвищеною гнучкістю. Це полегшує їх монтаж, транспортування та використання в складних механізмах.

Широкий асортимент
Компанія RELAST пропонує своїм клієнтам широкий вибір поліефірних ремінних стрічок різної ширини, товщини, кольору та інших параметрів. Це дозволяє замовникам підібрати оптимальне рішення під свої конкретні потреби.

Крім того, фахівці RELAST завжди готові допомогти клієнтам з підбором найкращого варіанта стрічки, надати консультації щодо технічних характеристик та рекомендації з правильної експлуатації. Така висока клієнтоорієнтованість також суттєво підвищує привабливість продукції RELAST для замовників.