Ваші бажання визначають наші можливості

+380 68 501-24-25

+380 66 831-86-10

Матрацні стрічки RELAST: забезпечуючи комфорт і довговічність виробів

Матрац – один із ключових елементів, що визначає комфорт і тривалість експлуатації меблів для сну. Саме тому виробники меблевої продукції приділяють особливу увагу якості матеріалів, що використовуються у їх виробництві. Серед ключових компонентів сучасного якісного матраца, ковдр, наматрацників, пледів і подушок важливе місце займають матрацні стрічки, які забезпечують його форму, жорсткість і довговічність.

Компанія RELAST, як один із провідних українських виробників текстильної стрічкової продукції, пропонує широкий асортимент високоякісних матрацних стрічок, здатних задовольнити найвибагливіші вимоги виробників меблів для сну. Завдяки застосуванню інноваційних матеріалів і технологій, матрацні стрічки RELAST демонструють оптимальне поєднання технічних характеристик і практичності використання.

Ключова роль матрацних стрічок

Матрацні стрічки – це текстильні елементи, що відіграють ключову роль у конструкції сучасних матраців, ковдр, наматрацників, пледів і подушок. Їх основними функціями є:

 • Формування та утримання форми матраца. Міцні та еластичні матрацні стрічки забезпечують необхідну жорсткість та форму матраца протягом усього терміну експлуатації.
 • Фіксація наповнювача. Матрацні стрічки утримують наповнювач матраца (пружинний блок, піну, кокосову койру тощо) у визначеному положенні, запобігаючи його зміщенню або деформації.
 • Підвищення довговічності. Висока зносостійкість матрацних стрічок дозволяє збільшити термін служби матраца, зберігаючи його первісні характеристики.
 • Забезпечення комфорту. Крім міцності та довговічності, матрацні стрічки впливають на загальне відчуття комфорту та підтримку тіла під час сну.

Саме тому вибір якісних матрацних стрічок має вирішальне значення для виробників меблів для сну, адже він безпосередньо впливає на споживчі властивості та конкурентоспроможність їхньої продукції.

Переваги матрацних стрічок RELAST

Компанія RELAST пропонує широкий асортимент матрацних стрічок, виготовлених із використанням інноваційних матеріалів і технологій. Ключовими перевагами продукції RELAST є:

 • Міцність і довговічність. Матрацні стрічки RELAST виробляються із застосуванням високоміцних поліефірних або поліамідних ниток, що забезпечує їх виняткову міцність на розрив і стійкість до розтягування. Це гарантує збереження форми та жорсткості матраца протягом усього терміну експлуатації.
 • Еластичність і зручність використання. Спеціальні технології виготовлення забезпечують оптимальну еластичність матрацних стрічок RELAST, що дозволяє легко монтувати їх на матраци різної форми та розмірів.
 • Універсальність. Завдяки широкому асортименту ширини стрічок (від 20 до 60 мм) та можливостей кастомізації, RELAST може запропонувати оптимальне рішення для будь-якої моделі матраца.
 • Естетична привабливість. Крім високих функціональних характеристик, матрацні стрічки RELAST відзначаються сучасним дизайном та різноманітністю кольорових рішень, що дозволяє гармонійно поєднувати їх з іншими меблями.
 • Екологічність. Використання сертифікованих безпечних матеріалів забезпечує екологічність і гіпоалергенність матрацних стрічок RELAST, що важливо для виробництва меблів для дитячих кімнат.
 • Технічна підтримка. Команда професіоналів RELAST надає всебічну експертну підтримку, допомагаючи підібрати оптимальне рішення для конкретних потреб виробників меблів.
 • Стабільна якість і оперативність поставок. Завдяки власному виробництву та значним складським запасам, RELAST гарантує високу якість продукції та здатність оперативно задовольняти потреби замовників.

Матеріали та технології виготовлення

Для виробництва своїх матрацних стрічок RELAST використовує два основні типи сировини – поліефірні та поліамідні волокна. Кожен із цих матеріалів демонструє унікальні властивості, що роблять їх оптимальним вибором для різних застосувань.

Поліефірні матрацні стрічки відзначаються високою міцністю на розрив, стійкістю до стирання та довговічністю. Вони забезпечують надійне утримання форми та жорсткості матраца протягом тривалого терміну експлуатації. Поліефірні стрічки RELAST широко використовуються у виробництві матраців з пружинним блоком, забезпечуючи їх довговічність.

Поліамідні матрацні стрічки демонструють додаткові переваги, такі як підвищена еластичність, стійкість до хімічних впливів і розширений діапазон робочих температур. Такі характеристики роблять поліамідні стрічки RELAST ідеальним вибором для матраців із пінним наповнювачем, дозволяючи легко монтувати їх навіть на складні сучасні конструкції.

Крім вибору сировини, RELAST використовує спеціальні технології виготовлення, спрямовані на підвищення міцності, еластичності та естетичної привабливості матрацних стрічок. Сюди входять різноманітні види оздоблення (тиснення, тканий візерунок, фарбування), спеціальні покриття, а також інноваційні методи переплетення ниток.

Завдяки комплексному підходу до виробництва, матрацні стрічки RELAST демонструють унікальне поєднання технічних характеристик і практичності застосування, задовольняючи найвимогливіші потреби виробників меблів для сну.