Ваші бажання визначають наші можливості

+380 68 501-24-25

+380 66 831-86-10

Бездоганна якість ремінних стрічок від RELAST

RELAST – провідний виробник високоякісної стрічкової продукції в Україні, що спеціалізується на виготовленні ремінних стрічок різного призначення. Маючи понад 15 років досвіду, компанія пропонує широкий асортимент товарів, що відповідають найвищим стандартам якості та надійності.

Одним з флагманських продуктів RELAST є ремінні стрічки ММ14 з піксельним візерунком. Ці надміцні нейлонові стрічки використовуються для виготовлення сумок, рюкзаків, спорядження для військових та правоохоронців. Візерунок у вигляді пікселів не лише надає оригінальний дизайн, а й підвищує зносостійкість виробів.

Крім того, RELAST випускає широку лінійку поліамідних, поліпропіленових та поліефірних ремінних стрічок. Вони застосовуються у виробництві меблів, одягу, взуття, автомобільних аксесуарів та багатьох інших товарів. Висока міцність, гнучкість та стійкість до тертя і ультрафіолетового випромінювання – ключові переваги цієї продукції.

Також у асортименті компанії представлені окантовувальні стрічки, стрічки для страхувальних систем, еластичні (резинові) стрічки, національні та оздоблювальні вироби. Ці товари використовуються у текстильній, швейній, меблевій та інших галузях промисловості.

Важливою перевагою RELAST є можливість виготовлення стрічок на замовлення з урахуванням індивідуальних вимог клієнтів. Фахівці компанії професійно підберуть оптимальні технічні характеристики, розробляють оригінальні дизайни та гарантують своєчасне виконання замовлень.

Продукція RELAST відрізняється бездоганною якістю, конкурентоспроможними цінами та повною відповідністю стандартам. Завдяки цьому компанія заслужила репутацію надійного та перевіреного часом партнера серед українських та зарубіжних виробників.