Ваші бажання визначають наші можливості

+380 68 501-24-25

+380 66 831-86-10

Замовити стрічки від компанії виробника Relast: Ваш Надійний Партнер у Виробництві

Компанія виробник Relast пропонує широкий асортимент стрічок, призначених для різних цілей та галузей виробництва. Від найтонших та гнучких до надміцних та витривалих, кожна стрічка виготовлена з використанням передових технологій та відповідає найвищим стандартам якості.

До асортименту компанії входять:

1. Стрічки маскувальні та камуфляжні:

Ці стрічки використовуються для маскування об’єктів, забезпечення їхньої невидимості або імітації оточення. Вони часто використовуються військовими, мисливцями або людьми, що займаються спостереженням природи.

2. Стрічки ремінні:

Ці стрічки використовуються для виготовлення ременів для одягу, сумок, рюкзаків та інших аксесуарів. Вони можуть бути зроблені з різних матеріалів, таких як текстиль, шкіра або пластик.

3. Поліамідні стрічки:

Поліамідні стрічки відомі своєю міцністю та відмінною стійкістю до розтягування. Вони широко використовуються в промисловості для різних застосувань, включаючи ремінні системи, упаковку та технічні застосування.

4. Поліпропіленові стрічки:

Ці стрічки легкі, гнучкі та мають високу стійкість до вологи та хімічних речовин. Вони ідеально підходять для упаковки продукції в різних галузях, включаючи харчову, фармацевтичну та логістичну промисловість.

5. Поліефірні стрічки:

Ці стрічки відомі своєю міцністю та стійкістю до впливу ультрафіолетового випромінювання та вологи. Вони широко використовуються для зовнішньої упаковки, позначення та маркування.

6. Окантовувальні стрічки:

Ці стрічки використовуються для обробки країв та швів тканин, додавання декоративного ефекту або підсилення міцності.

7. Стрічки для страхувальних систем:

Ці стрічки використовуються для стягування та фіксації предметів для транспортування, забезпечення безпеки та запобігання пошкодженням.

8. Еластичні стрічки:

Ці стрічки мають високу еластичність і використовуються для різних цілей, включаючи швейні вироби, медичні застосування та інші.

9. Матрацні стрічки:

Ці стрічки використовуються для кріплення матраців, ковдр, наматрацників, пледів і подушок, забезпечення їхньої стійкості та структурної цілісності.

10. Кант:

Кант – це уздовжний край тканини або іншого матеріалу, який зашивають або прикріплюють з метою закріплення краю та запобігання розриву чи розвалювання.

Ці типи стрічок і канту можуть мати різні розміри, форми та властивості, що робить їх корисними в різних галузях промисловості та ремонтних роботах.

Relast – це компанія, на яку можна покластися у будь-якій ситуації. Наші стрічки відомі своєю якістю, надійністю та різноманіттям, що робить нас ідеальним партнером для будь-якої галузі та застосування.