Ваші бажання визначають наші можливості

+380 68 501-24-25

+380 66 831-86-10

Де замовити стрічки від виробника

На сучасному ринку, де кожна деталь має значення, вибір надійного постачальника стрічок може стати ключем до успіху для багатьох підприємств. Серед десятків виробників, компанія Relast виділяється своїм широким асортиментом стрічок та неперевершеним рівнем якості продукції.

Виробник компанія Relast пропонує широкий ассортимент стрічок для будь-яких потреб.

Ременні стрічки

Ременні стрічки є невід’ємною частиною механізмів та обладнання в різних галузях, включаючи промисловість, сільське господарство та автотранспорт. Вони призначені для передачі руху від одного вала до іншого та використовуються для передачі потужності від двигуна до різноманітних систем та механізмів. Ременні стрічки можуть бути зроблені з різних матеріалів, таких як гума, текстиль, поліуретан або сталь, залежно від їхнього призначення та середовища експлуатації.

Поліамідні стрічки

Поліамідні стрічки, також відомі як нейлонові стрічки, відрізняються високою міцністю та стійкістю до зношування. Вони мають великий тяговий опір та відмінну стійкість до розриву, що робить їх ідеальними для використання в промислових секторах, таких як упаковка, транспортування та підйомне обладнання.

Поліпропіленові стрічки

Поліпропіленові стрічки відомі своєю легкістю та високою стійкістю до хімічних речовин, а також стійкістю до ультрафіолетового випромінювання. Вони широко використовуються в різних галузях, включаючи упаковку, ремісництво та сільське господарство, завдяки своїм властивостям, які роблять їх відмінним вибором для зберігання та транспортування товарів.

Поліефірні стрічки

Поліефірні стрічки відрізняються високою термостійкістю та стійкістю до агресивних середовищ, що робить їх відмінними для використання в умовах високих температур або під час контакту з хімічними речовинами. Вони широко застосовуються в електротехніці, будівництві та автомобільній промисловості.

Окантовувальні стрічки

Окантовувальні стрічки використовуються для оздоблення та закріплення країв тканин, текстильних виробів та інших матеріалів. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як поліестер, бавовна або нейлон, і доступні в різних розмірах та кольорах.

Кант стрічки

Кант стрічки використовуються для підсилення та захисту країв тканин, швів або інших матеріалів. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як бавовна, поліестер або нейлон, і доступні в різних ширинах та товщинах, залежно від вимог замовника.

Еластичні стрічки

Еластичні стрічки відомі своєю здатністю до розтягування та повернення до первісної форми без пошкоджень. Вони виготовляються з різних матеріалів, таких як гума, латекс або спеціальні синтетичні матеріали, які надають їм необхідну еластичність. Еластичні стрічки широко використовуються в швейній промисловості для пошиття одягу, білизни та аксесуарів, а також у медичній галузі для створення компресійних бандажів та інших медичних пристроїв.

Стрічки для страхувальних систем

Стрічки для страхувальних систем призначені для використання в системах безпеки та страхування. Вони зазвичай виготовляються з міцних та надійних матеріалів, таких як поліестер, нейлон або поліпропілен, і мають велику міцність на розрив. Ці стрічки використовуються для створення ремінних та тросових систем, які використовуються для страхування висотних робітників, альпіністів та інших осіб, що працюють на висоті, а також в інших ситуаціях, де потрібно забезпечити безпеку та надійність.

Замовлення стрічок у виробника компанії Relast дозволяє клієнтам отримати високоякісні продукти за вигідними умовами та з надійною підтримкою від постачальника.