Ваші бажання визначають наші можливості

+380 68 501-24-25

+380 66 831-86-10

Виробництво ремінних стрічок високої якості від RELAST

Компанія RELAST – один з провідних виробників стрічкової продукції в Україні. Вже понад 15 років вони спеціалізуються на виготовленні широкого асортименту ремінних стрічок, які використовуються в різних галузях промисловості.

Ключовими перевагами продукції RELAST є:

Високі технічні характеристики. Всі стрічки виробляються з міцних та довговічних матеріалів – поліаміду, поліпропілену, поліефіру. Вони відрізняються зносостійкістю, стійкістю до розтягування та погодних впливів.

Широкий асортимент. Компанія виготовляє різні типи ремінних стрічок: класичні ремінні, стрічки для страхувальних систем, еластичні стрічки, декоративні національні стрічки тощо. Це дозволяє підібрати оптимальне рішення для потреб кожного клієнта.

Індивідуальний підхід. Якщо стандартна продукція не відповідає вимогам, спеціалісти RELAST розроблять унікальну стрічку з урахуванням побажань замовника. Власне виробництво дає можливість швидкого випуску невеликих партій.

Надійність і гнучкість. Багаторічний досвід компанії, сучасне обладнання та підготовлені фахівці забезпечують стабільно високу якість продукції. При цьому RELAST оперативно реагує на зміни ринку та потреби клієнтів.

Наприклад, нещодавно RELAST розробила нову модель ремінної стрічки ММ14 “піксель” з оригінальним камуфляжним малюнком. Вона користується великим попитом серед військових та правоохоронних структур завдяки своїм маскувальним властивостям.

Також компанія виготовляє різноманітні національні стрічки з орнаментами та символікою, які застосовуються для оздоблення одягу, сувенірної продукції, упаковки тощо. Це дозволяє доповнювати вироби унікальними декоративними елементами.

Таким чином, RELAST є надійним партнером для тих, хто цінує якість, широкий вибір та індивідуальний підхід у виробництві ремінних стрічок. Звертайтесь до фахівців компанії за консультацією та замовленням потрібної продукції